logo zuzu

KONTAKT

ZALOGUJ/
ZAREJESTRUJ

KOSZYK

TOTAL QUARTZ INEO XTRA LONG LIFE 0W20 1L

EAN:
SKU: TOQIXLL0201

CENA BRUTTO

46,20 

Produkt dostępny na zamówienie

Produkt dostępny na zamówienie

DOSTAWA: 0,00 zł przy zamówieniu od 149 zł

PŁATNOŚĆ: Bezpieczne płatności SSL

ZWROT: 14 dni bez podawania przyczyny

JAKOŚĆ: Tylko oryginalne produkty!

TOTAL QUARTZ INEO XTRA LONG LIFE 0W20 1L z ART jest w pełni syntetycznym olejem silnikowym opracowanym specjalnie w celu spełnienia najsurowszych norm ACEA i wymagań technicznych producentów pojazdów. Zapewnia doskonałą ochronę przed zużyciem, dużą wytrzymałość i wyjątkową oszczędność paliwa przy zachowaniu sprawności systemów emisji spalin w najnowszych silnikach wysokoprężnych i benzynowych europejskich pojazdów wymagających klasy lepkości 0W20.

TOTAL QUARTZ INEO XTRA LONG LIFE 0W20 jest szczególnie polecany do stosowania w pojazdach z grupy VW, które wymagają środka smarnego o specyfikacji VW 508.00/509.00.

  • Lepszy wpływ na środowisko - ogranicza osadzanie się złogów w silniku i zapewnia optymalne działanie najnowszych filtrów cząstek stałych (DPF) oraz katalizatorów benzynowych, które obniżają emisję NOx, CO2, CO i cząstek stałych. Jest on zgodny z normami emisji Euro 6.
  • Zapewnia niezrównaną ochronę silnika przy różnych prędkościach obrotowych, w różnych warunkach, temperaturach i stylach jazdy.
  • Zmniejszone koszty eksploatacji i zużycie paliwa dzięki zwiększonym właściwościom tarciowym, TOTAL QUARTZ INEO XTRA LONG LIFE 0W-20 znacząco poprawia efektywność paliwową.
  • Doskonała ochrona silnika przy rozruchu - Czystość silnika: Redukcja osadów w silniku, aby zmaksymalizować jego osiągi.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „TOTAL QUARTZ INEO XTRA LONG LIFE 0W20 1L”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

specyfikacja techniczna

Waga 1 kg
Producent

Baza

Lepkość

ACEA

,

Pojemność

Przeznaczenie

Samochody osobowe

Prowadzisz serwis motoryzacyjny?

Poznaj naszą ofertę dla serwisów.